Systemy ładowania samochodów elektrycznych


Punkt ładowania

Dzięki zaprojektowanym przez naszą firmę, punkty ładowania samochodow elektrycznycj można naładować prosto, szybko i bezpiecznie. W przyszłości takie stacje będą się znajdowały w wielu miastach. To umożliwi ładowanie samochodów elektrycznych nie tylko w domu, ale także w pracy, na parkingach publicznych czy parkingach w centrach handlowych.

„Podłącz i ładuj" – ładowanie na każdym parkingu

Ładowanie sprowadza się do podłączenia jednego końca przewodu zasilającego do samochodu, a drugiego do punktu doładowania. Dzięki standaryzacji wtyczek, system będzie działał w większości pojazdów elektrycznych. W trakcie ładowania pojazd zostawia się przy punkcie, można iść do pracy, na zakupy albo na spacer. Dzięki supernowoczesnej technologii akumulatorów, ładowanie można przerwać w dowolnej chwili.

Nowe możliwości biznesowe

Punkty do ładowania samochodów elektrycznych to nowe źródła przychodu np. dla parkingów, garaży czy centrów handlowych. Już wkrótce możliwość naładowania samochodu stanie się czynnikiem decydującym o wyborze konkretnego miejsca, w którym dokonywane będą zakupy.

Ładowanie samochodu elektrycznego


© 2013-2024 ipie.pl: www.ipie.pl