Projekty instalacji oświetlenia w lokalach usługowych

04.02.2015 r.

Wiedza i do∂wiadczenie


Na przełomie roku firma IPIE opracowała projekty instalacji elektrycznych ze szczególnym uwzględnieniem oświetlenia dla lokali usługowych - sklepów MC ARTHUR. Były to obiekty w Białymstoku i Lublinie, zlokalizowane w galeriach handlowych. To już nasza kolejna realizacja projektów instalacji elektrycznych wnętrz lokali usługowych.

Wiedza i do∂wiadczenie

Dobre oświetlenie sklepu ma pozytywny wpływ na zachowania zakupowe klientów. Efektowna prezentacja produktu gwarantuje sukces sprzedawcy, światło kształtuje obraz wnętrza, tworzy pozytywne emocje. Oświetlenie nadaje szyku towarom, prowadzi klienta przez sklep, tworzy nastrój i różnicuje dramaturgię w ekspozycji towarów.

Wiedza i do∂wiadczenie

Oświetlenie wpływa na decyzje zakupowe klientów. Oprawy oświetleniowe zaprojektowane w strategicznych miejscach wywołują zainteresowanie klientów produktami i w rezultacie doprowadzają do podjęcia przez nich decyzji o zakupie. Odpowiednie oświetlenie regałów i półek z produktami może spowodować znaczy wzrost sprzedaży tych produktów.© 2013-2024 ipie.pl: www.ipie.pl